Prihlásenie do portálov:

Prečo sme my tá správna firma?

Spoločnosť Moja správcovská patrí medzi novšie firmy, ktoré sa venujú správe bytových a nebytových priestorov či objektov, správe podnikateľských objektov, záhradkárskych osád a garáží. Sme na trhu od roku 2019 a naším hlavným cieľom je zabezpečiť kvalitné a bezpečné bývanie pre obyvateľov bytových domov, ale aj ich garáží či nebytových priestorov. Spoznajte naše hlavné výhody a pridajte sa k našim spokojným klientom.

Flexibilita ku klientom

Digitalizácia procesov

Odbornosť zamestnancov

Možnosť účasti na schôdzi online

Zastrešenie všetkých služieb v bytovom dome

Sídlo spoločnosti v Jarošova OC s možnosťou parkovať

+
objektov
+
schôdzí
+
výjazdov

Náš príbeh

Založenie našej firmy Moja správcovská datujeme koncom roka 2019. V skutočnosti sa náš príbeh začal písať oveľa skôr. Ako zástupca vlastníkov a dôverník pre ostatných obyvateľov nášho bytového domu som niekoľko rokov venoval svoj čas, energiu a odhodlanie, aby sa vlastníci a prenajímatelia cítili bezpečne, bývali v čistom prostredí a mali kvalitné bývanie. A práve to predchádzalo založeniu našej správcovskej spoločnosti. Počas niekoľkých rokov som čelil rôznym výzvam – neustále riešenie problémov, náročné rekonštrukcie a množstvo ďalších prekážok.

V súčasnosti sme ako rodinná firma – otca zakladateľa, syna technika a dcéry ekonómky rozšírili našu firmu aj o ďalších členov mimo rodiny. Do nášho kolektívu sa snažíme vyberať svedomitých ľudí, ktorí budú ku klientom pristupovať dôsledne, individuálne a vykonávať všetky služby tak, akoby to robili sami pre seba. V súčasnosti pracujeme na projektoch, ktoré budú v budúcnosti prinášať nové možnosti v oblasti správy a pohodlia do vašich domácností.

Pokiaľ máte záujem o správu vašej nehnuteľnosti, bytového alebo nebytového priestoru, garáží alebo záhradkárskych osád, neváhajte nás kontaktovať. Na základe vašich individuálnych potrieb a požiadaviek vám prispôsobíme služby na mieru.

Vízia konateľa

Mário Böhm
konateľ spoločnosti

Mojim cieľom je poskytovať našim klientom nielen kvalitnú správu ich nehnuteľností, ale aj pokročilé riešenia a služby, ktoré zjednodušia ich život a zabezpečia optimálnu hodnotu ich majetku.

V spoločnosti Moja správcovská chceme ísť nad rámec tradičného prístupu k správe nehnuteľností. Chcem, aby naša firma nebola len poskytovateľom služieb, ale partnerom pre našich klientov, prekonávajúcich ich očakávania. Sme zameraní na neustále inovácie a vytváranie inteligentných riešení, ktoré umožnia našim klientom efektívne a bezstarostne spravovať ich majetok.

Náš záväzok k individuálnemu prístupu a inováciám je tou hnacou silou, ktorá nás bude sprevádzať na ceste k dosahovaniu vynikajúcich výsledkov pre našich klientov. Verím, že naša spoločnosť bude synonymom pre spoľahlivosť, profesionálnu starostlivosť a revolučné riešenia v oblasti správy nehnuteľností.